İzcan Bakır

İrtibat Mail Adresi : satis@izcanbakir.com

Bakır Levha

Bakır Levha, bakırın sıvı levhalık kalıplara dökülüp silindirlerde ezilmesi ve daha sonra tavlanması ile hazır hale gelir. Elektrik Sanayi, Çatı Kaplamaları Topraklama alanlarında kullanılabilir. Topraklama Levha, tavlı, yarımsert ve sert olarak TSE Standartlarına uygun bir şekilde üretilir. Ayrıca Mamüllerimiz standart ölçüler dışında istenilen kalınlık ve ebatlarda üretilmektedir.

 

Bakır Lama

Kendi imalatımız olan bakır lama, bakır çubuklar, bakır şerit lama, transmisyonlu çubuk ve topraklama çubukları, TS 435 ve TS EN 13601 kalite standtartlarına uyumlu olup, bakır barlarda,  istenilen ebatlarda imalat da yapılmaktadır. Bakır Çubuklarımız Outokumpu çekme sistemi ile üretilmektedir.

 

Bakır Boru 

DHP-Cu Kütüklerinden üretilen taslak boru, makinalarda iki pasoda soğuk çekildikten sonra, nihai ürün boyutuna bağlı olarak Spinner Blok makinasında farklı pasolarda boru çekme işlemine tabi tutulur. Siparişe göre, istenilen ebatlarda üretim yapılabilmektedir.

Bakır Boru, yüksek ısı iletkenliği, düşük genleşme özelliği ve basınca karşı dayanıklılığı sayesinde, özellikle kalorifer tesisatı ve doğalgaz boruları için çok verimlidir. Bakır Korozyona dayanıklı bir madde olduğu için, inşaatlarda da çok rahat kullanılmaktadır.

 

Tel Bakır

Tamamen kendi imalatımız olan yassı tel, elektrolitik bakır ve gümüş alaşımlı bakır filmaşinlerden, çekme, ezme veya ezme-çekme yöntemleri kullanılarak üretilmektedir. Bakır tellerimiz, TS EN 13602 kalite standartlarına uygundur.

× WhatsApp Hattı